Poradenské centrum Ministerstva vnitra ČR


Z loňského výzkumu Ministerstva vnitra ČR zaměřeného na postoje občanů k prevenci kriminality vyplynulo, že lidé se cítí být ohroženi nejčastěji kapesní krádeží (50 %), vloupáním do bytu (43 %) a vandalismem (39 %). 

 

Bezpečnost je důležitým prvkem i v hodnocení bytů, domů a lokalit pro bydlení i pro podnikání. Technologie a řešení pro zvýšení bezpečnosti mají tedy své místo i na veletrhu FOR ARCH.

PORADENSKÉ CENTRUM ZABEZPEČENÍ

Navštivte Poradenské centrum MVČR a partnerů Policie ČR, Cechu Mechanických zámkových systémů ČR a portálu Sousedé.cz – s názvem Bezpečná země a informujte se jak správně a hlavně účinně zabezpečit Váš majetek a nemovitost!

Dozvíte se také vše o možnostech využití portálu Sousedé, jak spravovat vaše společenství vlastníků či bytové družstvo on-line, moderně, efektivně a s mnoha výhodami!  

Přijďte se také informovat o projektu Zabezpečte se – stáhněte si mobilní aplikaci ZDARMA na stánku, a žádejte nový Katalog doporučených výrobků s přehledem certifikovaných produktů a databází profesionálů k řešení komplexního zabezpečení Vašich bytů, rodinných domů, bytových domů.

Pro všechny návštěvníky budou na stánku přichystaní přední tuzemští a evropští výrobci klíčových, zámkových a přístupových bezpečnostních systémů a produktů, kteří představí poslední novinky na trhu a také poradí a doporučí nejvhodnější řešení – pokud přinesete ukázat stávající klíče od vašeho domova. Mnozí se podivíte, že je nejvyšší čas minimálně na výměnu zámkové vložky!

Srdečně zveme k návštěvě Poradenského centra Bezpečná země – jsme zde pro vás.

 

Zveme vás také na velkou konferenci „Bezpečný bytový dům 4.0“ určenou pro předsedy a statutární orgány SVJ/BD – ohledně novinek a trendů v moderním mechanickém a elektronickém zabezpečení objektů bytových domů – vstup na základě předchozí registrace zdarma. 
 

 

Doprovodný program k tématu Chytré a bezpečné bydlení:

Úterý 17. 9. 2019

Bezpečné stavby, projektování bezpečnostních a protipožárních systémů: Školení sdružení AMBO se zaměří na požadavky na projektování z pohledu prevence kriminality, priority při výběru kritérií v projektování bezpečnostních a protipožárních systémů a význam integrace bezpečnostních systémů v procesu jejich montáže a provozu.

Středa 18. 9. 2019

Požární bezpečnost budov: TZB-info pořádá již 4. ročník konference, kde se potkávají památkáři, hasiči, stavaři a technologové. Letos zazní např. téma obnovy vyhořelé památky Libušín na Pustevnách.

Čtvrtek 19. 9. 2019

Bezpečný bytový dům SVJ/BD 4.0 – trendy a možnosti, pro moderní zabezpečení majetku a bytů: Odborný seminář MVČR přinese informace pro zástupce bytových domů a SVJ zejména k problematice zabezpečení bytů a domů jako součást nového preventivního projektu „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který mimo jiné zdůrazňuje důležitost certifikace výrobků a služeb a podporuje využívání norem prevence kriminality řady ČSN EN 14383 při výstavbě budov.

 

CHYTRÁ MĚSTA OD A DO Z: Konference posluchače provede chytrým městem od projektu, přes technické řešení po realizaci. Ukáže, jak jsou tato témata úzce provázaná a jak by mohla chytrá města v budoucnu vypadat v návaznosti na další tematiku např. Green Cities, Stavebnictví 4.0, BIM, Smart Grids, Smart Energy, IOT, ICT. Na Smart Cities Market budou technologie a technika vč. virtuální reality, pořádá SEMKON.

 

Více na k programu zde.


 

 

 

               

 

Zaštiťující organizace: Ministerstvo vnitra ČR, Policie ČR, Cech mechanických zámkových systémů, Sousede.cz

Otevírací hodiny:

Úterý    17. 9.  2019  10:30 - 18.00

Středa   18. 9.  2019  10:30 - 18.00

Čtvrtek  19. 9.  2019  14.00 - 18.00

Pátek     20. 9.  2019  10:30 - 18.00

Sobota   21.9.  2019 10:30 - 17.00

 

Kde nás najdete?

Konzultační středisko se nechází v Hale 4